450HXC100MEFCSN22X40
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450HXC100MEFCSN
450HXC100MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450HXC100MEFCSN22X40 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 100 µF kapasitans ve 450 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montajlı bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarımı ile endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarında yer alır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.386 A ve 120 Hz'de 990 mA ripple akımına dayanabilir. Güç kaynakları, convertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.386 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V