450HFG820MBN45X55
CAP ALUM 820UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
450HFG820MBN
450HFG820MBN45X55 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450HFG820MBN45X55, 820 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisi bulunmaktadır. 10 kHz'de 5.194 A ve 120 Hz'de 3.71 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.194 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V