450HFG680MBN40X60
CAP ALUM 680UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450HFG680MBN
450HFG680MBN40X60 Hakkında
Rubycon 450HFG680MBN40X60, 680 µF kapasitansına ve 450 V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 5.124 A ve 120 Hz'de 3.66 A'dir. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.124 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V