450CXW39MEFC10X45
CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450CXW39MEFC
450CXW39MEFC10X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450CXW39MEFC10X45, 39 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 5000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 570 mA ve 120 Hz'de 380 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanım için uygundur. Ürün şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 570 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V