450CXW10MEFR8X25
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450CXW10MEFR8X
450CXW10MEFR8X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450CXW10MEFR8X25, 10µF kapasitanslı 450V değerlendirilmiş gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 5000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, switching regülatörleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V