450CXW100MEFR18X30
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450CXW100MEFR
450CXW100MEFR18X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450CXW100MEFR18X30, 100 µF kapasitansa ve 450 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve yüksek gerilim sistemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplamaya dikkat edilmesi gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V