450CXW100MEFR16X35
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450CXW100MEFR
450CXW100MEFR16X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450CXW100MEFR16X35, 100 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilimi ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, konvertörler ve filtre devreleri gibi yüksek voltaj gerektiren sistemlerde kullanılır. 10 kHz'de 1.095 A ve 120 Hz'de 730 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.095 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V