450CXW100MEFC16X35
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450CXW100MEFC
450CXW100MEFC16X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450CXW100MEFC16X35, 100 µF kapasitanslı, 450V nominal voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile düşük frekans (120 Hz'de 730 mA) ve yüksek frekans (10 kHz'de 1.095 A) ripple akımı kapasitelerine sahip kondansatör, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.095 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V