450BXW82MEFC16X35
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXW82MEFC
450BXW82MEFC16X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXW82MEFC16X35, 82 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, 100 kHz'de 1.725 A ve 120 Hz'de 690 mA ripple current özelliklerine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V