450BXW56MEFC14.5X30
CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXW56MEFC
450BXW56MEFC14.5X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXW56MEFC14.5X30, 56 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 12000 saatlik ömrü 105°C'de sağlanır. Through-hole montajı için tasarlanmış olup, 100 kHz'de 1.35 A ve 120 Hz'de 540 mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V