450BXW27MEFC10X35
CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450BXW27MEFC
450BXW27MEFC10X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXW27MEFC10X35, 27 µF kapasitans değerine sahip radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Maksimum 105°C sıcaklıkta 12000 saat ömür süresi garantisi ile sağlanan bileşen, 800 mA @ 100 kHz ve 320 mA @ 120 Hz ripple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile belirtilen ürün, through-hole montajına uygundur ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Polarize yapısı nedeniyle uygun kutup yönelimi gerekir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V