450BXW18MEFC10X25
CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXW18MEFC
450BXW18MEFC10X25 Hakkında
Rubycon üretimi 450BXW18MEFC10X25, 18 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, 12000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta sunmaktadır. Through Hole montaj tipiyle tasarlanan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 575 mA, 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, yüksek gerilim uygulamaları için uygundur. Parça durumu Obsolete olarak tanımlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 575 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V