450BXW15MEFR16X16
CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXW15MEFR
450BXW15MEFR16X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXW15MEFR16X16, 15 µF kapasitansla ve 450V rated voltage ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar ve 105°C'de 10.000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile yüksek frekans (100 kHz'de 525 mA) ve düşük frekans (120 Hz'de 210 mA) ripple current değerlerine karşı dayanıklıdır. Güç kaynakları, filtreleme devreleeri ve DC-DC konverterler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 525 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V