450BXW120MEFC16X45
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450BXW120MEFC
450BXW120MEFC16X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXW120MEFC16X45, 120 µF kapasitansına ve 450 V voltaj derecelendirilmesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile devre kartlarına direkt olarak lehimlenir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12000 saatlik ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 1.98 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devreler gibi alanlarda kullanılabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.98 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V