450BXW100MEFR18X35
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXW100MEFR
450BXW100MEFR18X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXW100MEFR18X35, 100 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 1.879 A ve 120 Hz'de 835 mA ripple akım yeteneği ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, genel amaçlı elektronik uygulamalarında ve denetim sistemlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile standart PCB'lere direkt yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.879 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 835 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V