450BXW100MEFR16X40
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXW100MEFR
450BXW100MEFR16X40 Hakkında
450BXW100MEFR16X40, Rubycon tarafından üretilen 100 µF kapasiteli, 450V rated voltajda radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt entegre edilir. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 1.733 A ve 120 Hz'de 770 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve audio amplifikatörler gibi yüksek voltaj gerektiren elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.733 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V