450BXF47M18X20
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXF47M
450BXF47M18X20 Hakkında
450BXF47M18X20, Rubycon tarafından üretilen radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 47 µF kapasitansa ve 450 V nominal voltajına sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.17 A ve 120 Hz'de 468 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.17 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 468 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V