450BXF15M10X20
CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450BXF15M10X20
450BXF15M10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXF15M10X20, 15 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun ve 10000 saat ömrü (105°C'de) sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenir. 100 kHz'de 400 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıldığı endüstriyel ve elektronik ekipman tasarımlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V