450BXC47MEFCSG18X25
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450BXC47MEFCSG
450BXC47MEFCSG18X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450BXC47MEFCSG18X25, 47µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C sıcaklıkta 12000 saatlik ömür süresi garantisinden yararlanır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 100 kHz'de 1.2A ve 120 Hz'de 480mA ripple akım değerlerine dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanım için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V