444CNQ035
DIODE SCHOTTKY 35V 220A PRM4
Seri / Aile Numarası
444CNQ035
444CNQ035 Hakkında
444CNQ035, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Schottky doğrultma diyotudur. 35V DC ters gerilime sahip bu komponentin ortalama doğrultulmuş akımı diyot başına 220A'dir. PRM4 paketinde chassis mount şeklinde monte edilir ve -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. Common Cathode konfigürasyonlu 1 çift diyot içermektedir. Forward voltajı 220A'de maksimum 530mV'tur. Fast Recovery özelliğine sahip olan komponent ters sızıntı akımı 35V'de 20mA'dir. Güç uygulamaları, anahtarlama devreleri ve yüksek hızlı doğrultma işlemlerinde kullanılan endüstriyel grade bir diyot çiftidir. Aktif ürün statüsüne sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 220A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 35 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case PRM4
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM4 (Non-Isolated)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 220 A