420VXS180MEFC22X40
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXS180MEFC
420VXS180MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXS180MEFC22X40, 180 µF kapasitansına ve 420 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu bileşen, genel amaçlı devreler için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garanti sunar. 10 kHz'de 1.75 A ve 120 Hz'de 1.25 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve filtering uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V