420VXH390MEFC35X35
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXH390MEFC
420VXH390MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXH390MEFC35X35, 390 µF kapasitanslı ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. 5000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerde kullanılır. ±20% toleransta üretilen komponent, 10 kHz'de 2.464 A ve 120 Hz'de 1.76 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.464 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V