420VXH390MEFC30X40
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXH390MEFC
420VXH390MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXH390MEFC30X40, 390µF kapasitanslı ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türüyle through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 2.562A, düşük frekansta (120 Hz) 1.83A ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.562 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.83 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V