420VXH330MEFC35X30
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXH330MEFC
420VXH330MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXH330MEFC35X30, 330 µF kapasitansa ve 420 V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirlenen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.17 A ve 120 Hz'de 1.55 A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V