420VXH220MEFC30X25
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXH220MEFC
420VXH220MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXH220MEFC30X25, 220µF kapasitanslı ve 420V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 1.23A ve yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 1.722A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.722 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V