420VXH150MEFC22X35
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXH150MEFC
420VXH150MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXH150MEFC22X35, 150 µF kapasitansı ve 420 V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.568 A ve 120 Hz'de 1.12 A ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı ve düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarında kolaylıkla uygulanır. Genel amaçlı kullanım için tasarlandığından, güç kaynakları, convertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.568 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V