420VXG470MEFC35X40
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXG470MEFC
420VXG470MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXG470MEFC35X40, 470 µF kapasitansına sahip yüksek gerilim alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajına uygun radyal, snap-in kasa türü ile sağlanmaktadır. -25°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. 10 kHz'de 2.702 A ve 120 Hz'de 1.93 A ripple akımı özelliği ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji dönüştürme devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.702 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V