420VXG270MEFC25X45
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXG270MEFC
420VXG270MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXG270MEFC25X45 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 270 µF kapasitans ve 420 V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı devreler, güç kaynakları ve enerji yönetim sistemlerinde filtreleme ve enerji depolama görevlerini yerine getirir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saatlik ömür süresi 105°C'de sunarak, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında uzun dönem güvenilirlik sağlar. ±20% toleransı ve 1.57 A ripple current kapasitesi ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.198 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V