420VXG220MEFC35X25
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
420VXG220MEFC
420VXG220MEFC35X25 Hakkında
Rubycon 420VXG220MEFC35X25, 220 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere kolay entegrasyonu sağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısıyla genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 10 kHz'de 1.736 A ve 120 Hz'de 1.24 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, endüstriyel güç kaynakları, kontrol devreler ve elektrik dönüştürücülerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.736 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V