420VXG220MEFC22X50
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXG220MEFC
420VXG220MEFC22X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXG220MEFC22X50, 220µF kapasitansına sahip radial, snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta ve ±20% toleransı ile genel amaçlı güç kaynakları, invertör devreleri ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 2.016A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 1.44A kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V