420VXG180MEFCSN22X45
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420VXG180MEFCSN
420VXG180MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420VXG180MEFCSN22X45, 180 µF kapasitansı ve 420V nominal gerilimi ile çalışan radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür belirtimi ile, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 1.792 A ve 120 Hz'de 1.28 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve yüksek gerilim uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.792 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V