420USG82MEFC20X25
CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
420USG82MEFC
420USG82MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USG82MEFC20X25, 82 µF kapasitanslı, 420V rated voltaja sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.162 A ve 120 Hz'de 830 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans düzeltme devreleri ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı, snap-in kasa tipi ile PCB entegrasyonu kolaydır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.162 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V