420USG330MEFC30X35
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USG330MEFC
420USG330MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USG330MEFC30X35, 330µF kapasitans değerine sahip radial Snap-In montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu bileşen, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.038A ve 120 Hz'de 2.17A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.038 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V