420USG270MEFCSN25X35
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USG270MEFCSN
420USG270MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USG270MEFCSN25X35, 270µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, -25°C ile 85°C arasında çalışmakta olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.716 A, 120 Hz'de 1.94 A ripple current özelliklerine sahip olan komponent, yüksek voltaj devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.716 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V