420USG270MEFC25X35
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USG270MEFC
420USG270MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USG270MEFC25X35, 270µF kapasitansı ve 420V nominal voltajına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresine sahip olan kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 2.716A ve 120 Hz'de 1.94A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreler ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.716 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V