420USG220MEFC30X25
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USG220MEFC
420USG220MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USG220MEFC30X25, 220 µF kapasitansa ve 420 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye sabitlenebilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan elektrik devrelerinde enerji depolama ve filtre görevini yerine getirir. 3000 saat ömür süresi (85°C'de), -25°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve ±20% tolerans ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. 10 kHz'de 2.31 A ripple akım kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.31 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V