420USG220MEFC22X40
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USG220MEFC
420USG220MEFC22X40 Hakkında
420USG220MEFC22X40, Rubycon tarafından üretilen 220 µF kapasiteli, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 10 kHz'de 2.31A ve 120 Hz'de 1.65A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, AC/DC konverterler, güç kaynakları ve filtre devrelerinde kullanılan bu komponentin polar yapısı, doğru kutuplandırma ile bağlanmasını gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.31 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V