420USG180MEFC20X40
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USG180MEFC
420USG180MEFC20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USG180MEFC20X40, 180 µF kapasitansına ve 420V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 2.072 A ve 120 Hz'de 1.48 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel kontrol devrelerinde, güç kaynakları ve filtreler gibi yüksek voltaj gerektiren sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.072 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V