420USG150MEFC25X25
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
420USG150MEFC
420USG150MEFC25X25 Hakkında
Rubycon üretimi 420USG150MEFC25X25, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montajına uygun radyal, snap-in paket türü ile sabit kütüphanelerine ve endüstriyel ekipmanlara entegre edilebilir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.82 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akımı toleransı vardır. ±20% kapasitans toleransı ile yüksek gerilimli güç kaynakları, inverter devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V