420USC470MEFCSN30X45
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USC470MEFCSN
420USC470MEFCSN30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USC470MEFCSN30X45, 470µF kapasitans değerine ve 420V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. General purpose uygulamalarda kullanılan bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 3.5A ve 120 Hz'de 2.5A ripple current kapasitesine sahip olan cihaz, yüksek voltaj güç kaynakları, inverterler ve filter uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile birlikte through-hole montaj tipi sayesinde PCB'lere doğrudan lehimleme ile sabitlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V