420USC330MEFC30X35
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USC330MEFC
420USC330MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USC330MEFC30X35, 330µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.772A ve 120 Hz'de 1.98A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.772 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V