420USC270MEFCSN25X40
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
420USC270MEFCSN
420USC270MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USC270MEFCSN25X40, 270 µF kapasitasına ve 420 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipinde tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 3000 saat ömrü (85°C'de) sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, düşük frekansta 1.74 A (120 Hz) ve yüksek frekansta 2.436 A (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel elektronik, güç kaynakları ve konverter devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.436 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V