420USC270MEFC30X35
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USC270MEFC
420USC270MEFC30X35 Hakkında
Rubycon 420USC270MEFC30X35, 270 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 2.66 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montaj tipinde olan komponent, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtre devrelerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V