420USC120MEFC22X30
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420USC120MEFC
420USC120MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420USC120MEFC22X30, 120 µF kapasitansına ve 420V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde gelen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (85°C'de) sağlayan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır. Yüksek frekans ripple akımı 1.498 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 1.07 A @ 120 Hz'dir. Through-hole montajı destekleyen bu komponent, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve ses amplifikatörleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.498 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V