420TXW56MEFR12.5X40
CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
420TXW56MEFR
420TXW56MEFR12.5X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420TXW56MEFR12.5X40 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 56 µF kapasitans değerine ve 420 V rated voltaja sahiptir. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında 12000 saat ömür sunar. 100 kHz'de 780 mA ve 120 Hz'de 520 mA ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve audio amplifikatörlerde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 780 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V