420TXW150MEFC18X40
CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
420TXW150MEFC
420TXW150MEFC18X40 Hakkında
Rubycon 420TXW150MEFC18X40, 150 µF kapasitansı ve 420 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 12000 saat ömür belirtimlerine sahiptir. Low frequency'de 900 mA ve high frequency'de (100 kHz) 1.35 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar tasarımı nedecek doğru kutupla bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V