420MXK820MEFC35X45
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK820MEFC
420MXK820MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK820MEFC35X45, 820µF kapasitanslı, 420V rated voltajında çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile sunulan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 3.43A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı devrelerde, 120 Hz'de 2.45A ripple akımı ile düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Genel amaçlı devrelerde güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama gibi görevlerde tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V