420MXK560MEFCSN35X35
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK560MEFCSN
420MXK560MEFCSN35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK560MEFCSN35X35, 560 µF kapasitanslı, 420V rated gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 2.758 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 1.97 A @ 120 Hz'dir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.758 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V