420MXK470MEFC30X40
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK470MEFC
420MXK470MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK470MEFC30X40, 470µF kapasitansı ve 420V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile 3000 saatlik ömür süresi (105°C'de) sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 2.856A, 120 Hz'de ise 2.04A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.856 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V