420MXK470MEFC25X50
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK470MEFC
420MXK470MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK470MEFC25X50, 470µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere kolay entegrasyonu sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 3.052 A ve 120 Hz'de 2.18 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, yüksek voltajlı güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.052 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V